Welcome to US Elite!

0

CART

$0.00

You have no items in your shopping cart.

Subtotal: $0.00

Türkçe (Turkish)

Sayın Türkçe Konuşan Müşterilerimiz:

Sizleri US Elite Gear'a davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Biz bu işi 1999 yılından bu yana yapmaktayız. ABD Özel Operasyon Kuvvetleri, macera meraklıları ve performans sporcuları tarafından kullanılan en üst kaliteye sahip dış mekan ve taktik ürünleri sizin hizmetinize sunuyoruz. Biz de ABD Özel Operasyon Kuvvetleri'nden geldiğimiz için güvenlik, performans ve konfor için kaliteli techizat kullanmanın önemini anlıyoruz.

Biz Müşteri Hizmetlerimizle gurur duymaktayız. Uluslararası müşterilerimizin alışveriş tecrübelerine yardımcı olmak amacı ile bir dizi aracı kullanımınıza sunmuş bulunmaktayız. Örnek olarak, temel bir tercüme seçeneği sunuyoruz, böylece sizler neredeyse bütün metinleri kendi tercih ettiğiniz dilde görebilirsiniz (bu temel tercüme konusunda çok fazla hata olmadığını ümit ediyoruz).

Dahası, ürünlerimizin çoğu için Uluslararası gönderim olanağını sizlere sunmaya devam ediyoruz (lütfen Amerika Birleşik Devletleri dışına gönderme imkanımız olmayan ürünlerimizin listesini görmek için Uluslararası Politikamızı gözden geçiriniz). Ürünlerimizi sizlere Uluslararası olarak göndermek amacı ile bir yük taşımacılığı şirketi olan Noble Hill ile ortaklığa gittiğimizi açıklamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. US Elite Gear olarak ürünlerimizin arkasında durmaya ve hizmetlerimizin garantisini vermeye devam edeceğiz, bu Uluslararası gönderim olanağı sizler için sunduğumuz sadece bir ilave kolaylık. Özel olarak belirtmemiz gerekirse, yüksek kaliteli ürünlerimiz, hızlı ve profesyonel teslimat ile ilave hiç bir ücret ve vecibe olmaksızın makul fiyatlarla elinize geçecek.

Topluluğumuza katılmanız için sizi cesaretlendirmek istiyoruz. New York şehrine geldiğiniz zaman lütfen uğrayıp bizi Mağazamızda ve/ya da CrossFit SOAR'da ziyaret edin. Bizimle olan ticaretiniz için tekrar teşekkür ederiz, bizlerle muhteşem bir tecrübeye sahip olmanızı dileriz!

İçten saygılarımızla,
Steve Keefer, Yönetim Kurulu Başkanı

  

SIGN UP FOR ELITE EMAILS, GET FREE STUFF. BAM.

Sign up today and get a FREE Arc’teryx LEAF B.A.C. Cap with your next order.* You’ll never miss a sale, be the first to know about new gear, and get exclusive deals, all while rocking your new hat. Can’t beat that!

*Coupon is sent to your inbox shortly after subscribing, offer valid only with purchase of $75 or more. BE SURE to add the B.A.C. Cap to your cart before entering your coupon code. The code will not work until the cap is in your cart.